Перейти к содержанию
Форекс Форум трейдеров Академии «MasterForex-V»

Leonidace

Пользователи
  • Постов

    15
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Достижения Leonidace

записался

записался (3/5)

0

Репутация

  1. Якщо дане опитування стосується дій Януковича, то запитання поставлено некоректно. Адже Янукович не є президентом незалежної країни. Україна є залежною територієїю закріпленою Вашингтоном як сферу впливу Москви, а Янукович більше схожий на представника окупаційної влади, хоча і легітимізований шляхом виборів. Не знаю які мотиви у діаспори відмовитись від зустрічі з Януковичем, але відмова вступати в переговори з інтервентами - одна з форм політичної боротьби.
  2. Понятно, что в финансово-мошеннической среде дейсвтует закон джунглей: большой и хитрый хищник поедает маленьких и неосторожных. Но есть ли внутренний кодекс у самой организации Мастерфорекс-В? Ведь лидер Мастерфорекс-В по законам биржи и общества сам может выступать в роли хищника по отношению к участникам.
  3. На мою думку купувати євро поки що рано, не дивлячись на те, що ціна нижче середньої. Можливий ще один останній і вирішальний бій після якого євро впаде нижче усіх мислимих мінімумів. Так щоб усі вже повірили, що Євросоюз розвалюється і у євро нема майбутнього.
  4. Звісно Янукович є президентом всієї України. Адже всі області виконуюють укази президента, хочуть вони того чи ні. Питання про географічний фаворитизм на мою думку є недоречний і був вигаданий ще в 2004 році для маніпулювання громадською думкою. На мою думку всі впливові політики є представниками і захисниками інтересів певних фінансово-промислових кланів. Тому інвестори, які хочуть вкладати свої кошти в українські підприємства, повинні знати про боротьбу кланів і бути готові поділитись часткою прибутку з правлячим кланом як на законних та і на інших підставах. Особисто мене цікавить питання: перемога Януковича це корекція тренду української політики 1991-2009 років, яка викликана нездатністю попереднього президента виконати гучні передвиборні обіцянки чи все таки розворот тенденції викликаний глобальними змінами в політиці і економіці світу і готовністю певних фінансово-промислових кланів адаптуватися до нових економічних умов (а можливо і нового світового порядку). На користь зміни тренду говорять зміни в політиці світових і регіональних лідерів. Зокрема підписання військових угод між США і Росією, де декларуєтьсмя формальний ядерний паритет, а фактично Росія значно відстає від США в стратегічних ядерних озброєннях. Для вирінювання потенціалів потрібна значна фінансова підтримка, що перевищуватиме американський фінансовий бюджет. Крім того рубль так і не став вільно конвертованою валютою, а продаж нафти і газу ведеться за долари. Тобто Росія відмовилась від двополярного світу і визнала зверхність США і зайняла відповідне міце в ієрархії ФРС-США-МВФ. Так само своє місце в даній ієрархії має Україна. Воно значно нижче російського. В обмін на відмову Росії підтримувати Іран, США віддали Російській Федерації в користування Україну. Такий собі пакт Обами-Медвєдєва. І стрімкі зміни в українській політиці викликані не силою волі та інтелектом Януковича, а рішеннями більш сильних гравців, для яких президент України лише виконавець. На користь звичайної корекції говорить те, що опозиція є дуже активною, а значить відчуває в собі фінансові і інформаційні можливості перемогти на наступних парламентських виборах. Крім того є значна частина населення, яка гостро негативно оцінює особистість Януковича і тому вважає недопустимим його перебування на президенстському посту. Тому будь-яка помилка діючої влади по відношенню до лояльного досі електорату може обернутись поразкою на майбутніх виборах, як у випадку Ющенка. Правлячий фінансово-промисловий клан розуміє можливий розвиток глобальної кризи і використовує тихий момент фінансової бурі для здійснення короткочасних політичних спекуляцій з метою отримання фінансових дивідендів і подальшим реінвестуванням їх в економіки інших країн. Моментом істини для відповіді на поставлене запитання стануть наступні парламентскі вибори (якщо вони відбудуться). Перемога партії Регіонів з формуванням слухняної коаліції - значить тренд. Перемога сьогоднішньої коаліції - значить корекція.
  5. В кожному регіоні можуть бути свої місцеві герої. Якщо в Харківській області збудують памятник Івану Сіркові, а у Вінницькій Устиму Кармалюку, то в цьому не буде ідеологічного протиріччя. Але якщо в Запоріжжі споруджують памятник Сталіну, а на Львівщині памятник Степану Бандері, то ідеологічні розбіжності очевидні, оскільки Сталін і Бандера жили в один і той же час і знаходились по різні боки барикад. Для виживання держави в довгостроковому періоді необхідна ідеологія, яка представлена позитивними героями визнаними в усіх регіонах.
  6. Хто такі западенці? В найближчі 10-12 років в Україні не може бути жодного розвитку (в масштабах держави звісно, а не особистості), а тим більше альтернативного. В Україні може бути тільки основний і альтернативний варіант занепаду. Проти тренду не попреш. Надалі можна не обговорювати, оскільки місцезнаходження часто визначає світогляд.
  7. Вважаю, що запитання поставлено некоретно. Тому що Янукович не є представником інтересів України. Тому він не може бути зрадником, а хіба що ворогом, суперником, розпорядником майна, бадужим і т. д. Янукович відстоює інтереси певної промислово-фінансової групи, яка володіє значною часткою в металургії, що активно, але не завжди ефективно використовує газ. Тому дипломатична перемога Януковича не може бути перемогою України. Вважаю, що він заробив позитивні бали перед металургійними олігархами, оскільки вони за знижку в ціні на газ заплатили тим, що не є в їх приватній власності - територією. Таким чином Янукович врятував олігархів від банкрутства - український варіант порятунку чимось нагадує порятунок фінансово-промислових велетнів в США: за рахунок платників податків рятують мільярдерів. А поглинання Нафтогазу хіба сильно відрізнятиметься від його банкрутства? Український і російській народи дійсно братні, бо походять з єдиного руського суперетносу, що проживав колись на території від Карпат до Уралу, від Ладозького озера до Чорного моря, з центром у Києві. Але уряд Російської Федерації і народ Росії - це далеко не тотожні поняття.
  8. На сегодняшний день на дневных графиках евро, фунта, франка, австралийца, нефти чётко видны ФЗР вниз. По золоту и серебру ФЗР виден на H4. Фондовые индексы пока дрейфуют во флете. Может ли эта ситуация быть началом волны С кризиса? Кроме того я считаю, что для успешного инвестирования должен быть рассмотрен вопрос денежных агрегатов.
  9. В одній із своїх книг ви пишете, що на рівнях підтримки/опору має місце скупчення біржових і небіржових ордерів. Які ордери є біржовим, а які небіржовими? І як дізнатись про ці ордери, де їх можна бачити?
  10. Согласно класического теханализа євро сегодня пробило все уровни поддержки, кроме самого сильного - трендовый канал на дневном графике. По идее должны быть сбиты стопы большинства трейдеров. Фигура разворота пока не сформирована (кроме m1). Но если будет сформирована фигура разворота, например на m15, какое ещё дополительное выполнение условия нужно, что бы однозначно и уверенно покупать евро?
×
×
  • Создать...